Zoekresultaten "100 191 001"
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 101-000-007AB, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-007AB |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
150/100, AEG, voor voertuigen met standaard verwarming, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 150/100 |
| Voor fabrikant | AEG |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met standaard verwarming, Enkele ventilator |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 280 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
250/100, AEG, voor voertuigen zonder extra verwarming, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 250/100 |
| Voor fabrikant | AEG |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder extra verwarming, Enkele ventilator |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 280 |
Voor, Onder, Vooras links en rechts, Rubbermetaallager
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,150 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Bovenaan, Onder, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts, Bovenaan, Onder |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bovenaan, Zonder basisdrager
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder basisdrager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 357407182 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte tot [A] | 30 |
| Stroomsterkte van [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 230 |
| Buisdiameter [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts
| Breedte [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Hydrolager, Links, M10x1,5
| Gatdiameter [mm] | 10 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 105 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras, Voor, Onder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras, Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33 |
| Buitendraad 2 [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Constante snelheid askoppeling, Polychloropren (Neopren)
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Buitenvertanding wiel zijde | 22 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal vouwbalg | Polychloropren (Neopren) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Constante snelheid askoppeling, Polychloropren (Neopren)
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Buitenvertanding wiel zijde | 22 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Materiaal vouwbalg | Polychloropren (Neopren) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Breedte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 22 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 22 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 33 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Gewicht [kg] | 0,020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
