Zoekresultaten "T-500"
1:10, Met toebehoren, JRA158, M18x1,5
| Let op technische data | |
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JRA158 |
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
M12x1,5, M16x1,5, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 215 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | JTE154 |
M12x1,5, M16x1,5, Met bevestigingsmatriaal, JTE153
| Lengte [mm] | 215 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Artikelnummer paar | JTE153 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 815 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 900 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Lichtblauw, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Assy, Met pakking
| Type | Assy |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Koppelstang, M12X1,25
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1,25 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd, 39210-2B000
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 39210-2B000 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M10x1
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 355 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
M10x1
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 455 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
Met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Fijnfilter, M16X1.5-6H
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,6 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Fijnfilter, M18 X 1.5-6H INT
| Lengte [mm] | 82,3 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M18 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Voor en achter, R5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
R5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Voor voertuigen met koppeling met treklager
| Gewicht [kg] | 36,7 |
| Voorspankracht [N] | 19000 |
| Centreringdiameter [mm] | 475 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Ruilartikel | |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
