Zoekresultaten "S6"
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Breedte [mm] | 155,2 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 64,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 68,3 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23720 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474241 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 48,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 53,1 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22231 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474470 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 279 |
| Breedte [mm] | 248 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432464 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628621 |
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,969 |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,3 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 25213, 25212 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 1.1i / 1.4i / 1.6i MT +AC 380x545x18
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 545 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode, Met kegelvormige zitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13442 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met kegelvormige zitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 102 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24008 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IKH20TT, IKH20, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IKH20TT, IKH20 |
| Brutogewicht [g] | 51 |
| Gewicht [g] | 48 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, Koelribben mechanisch gelast, Kunststof
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 243 |
| Netbreedte [mm] | 213 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18,5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
Filter insert
| Lengte [mm] | 327 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, Incl schroefset
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
TRW
| Breedte [mm] | 41,5 |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, TRW
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 31,8 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
ATE, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 72 |
| Hoogte 2 [mm] | 66,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 156,5 |
| Breedte 2 [mm] | 155,3 |
| Dikte 1 [mm] | 19,3 |
| Dikte 2 [mm] | 20,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen, Metaal
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
