Zoekresultaten "S40"
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 493 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,90 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 95,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 124,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,40 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,6 |
| Nettogewicht [g] | 125 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 19,7 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71,1 |
| Hoogte [mm] | 92,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,70 |
| Nettogewicht [g] | 436 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 81,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR KACHEL 180x183x34
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 19 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 19 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 183 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIE KARTER 1.8 / 2.0
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS -01 ORANJE IN BUMPER 11CM
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940917 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. 03+ ZWART/CROOM
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Kleur frontring | Chroom |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom/zwart |
| Artikelnummer paar | 5941968 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 17 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 65 |
| Hoogte 2 [mm] | 68 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24214, 24213, 23720 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 107 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24496 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
-, Beugel wisserblad, 86542FG060
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 135 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Voor OE nummer | 86542FG060 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 213 |
| Gewicht [g] | 168 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Voor OE nummer | 1608028780 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IT20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IT20TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16, 22401-W8914, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 22401-W8914 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 154 |
| Breedte [mm] | 29 |
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 117 |
| Lengte [mm] | 1114 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Let op technische data | |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1123 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 885 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1185 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1175 |
| Breedte [mm] | 10 |
Achteras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 10,5 |
| Gewicht [kg] | 1,76 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 370 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R - 01120/2291, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Breedte [mm] | 122,5 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01120/2291 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 52,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
