Zoekresultaten "S10"
Filter insert
| Lengte [mm] | 326 |
| Breedte [mm] | 252 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Nettogewicht [g] | 214 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Lengte [mm] | 207,0 |
| Breedte [mm] | 169 |
| Hoogte [mm] | 79,5 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 19,6 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Hoogte 1 [mm] | 76 |
| Hoogte 2 [mm] | 69,6 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met rechtse schroefdraad, Vooras, Koppelstang, Staal
| Gatdiameter [mm] | 19 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 3 [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Diameter 1 [mm] | 19 |
| Diameter 2 [mm] | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, SN, CF, A3/B3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Met voering
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 32 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R 011147/01, Bosch
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,21 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Controleteken | E1 90R 011147/01 |
| Remsysteem | Bosch |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 83 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met sensor, Met schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor, Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1437 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, M8, 2 1/8
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,125 |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Diameter (inch) | 2 1/8 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Breedte [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 55 |
Ventilatieklep, Met buitendraad, Opsteekbaar, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Ventieltype | Ventilatieklep |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Bevestigingswijze | Opsteekbaar |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Kleur | Zwart |
| Vergrendelingsysteem | Met twee sleutels |
| Comfortuitvoering | Voor voertuigen zonder centrale deurvergrendeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder band |
| Afsluitbaar | Met geïntegreerd slot |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
