Zoekresultaten "RENAULT TRUCKS"
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Chroom/zwart, Bajonett, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Chroom/zwart |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder boardcomputer functie, met mistachterlichtfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie
Met mistachterlichtfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 29, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,06 |
| Positie / graad | R 29 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 84 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3800 |
| Gewicht [kg] | 1,87 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 250 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,009 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-5, GL-4, 75W-85, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,992 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 0,988 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CI-4, CH-4, E7, MTU Type 2
| API specificaties | CI-4, CH-4 |
| ACEA specificaties | E7 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Type 2, GLOBAL DHD-1, CATERPILLAR ECF-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-3, RVI RLD-2, MB 228.3, MAN 3275, MACK EO-N, KAMAZ approval EUR 4, KAMAZ approval EUR 3, KAMAZ app. eco EUR 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70477A2, Electrisch, Brandstofleiding
| Alternatief artikel | 70477A2 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal [l/h] | 135 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
81.043A2, GENUINE, Common rail
| Alternatief artikel | 81.043A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE
| Voor OE nummer | 6600780080 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059130755N, GENUINE
| Voor OE nummer | 059130755N |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
81.115A2, GENUINE, M18X1,5
| Alternatief artikel | 81.115A2 |
| Voor OE nummer | 55230978 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
81.014A2, GENUINE, Common rail
| Alternatief artikel | 81.014A2 |
| Artikelnummer paar | 405123 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x1,5, 19 mm, NTC, Ovaal
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw, wit |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
