Zoekresultaten "S8"
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
6PK, Met schroef
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 158 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Staal, M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts
| Materiaal | Staal |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 40557 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 75 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 75 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, met moeren
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 335 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29423 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | CLASSIC |
21/4, P21/4W, Doos, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
ATE, Zonder ingebouwde slijtagesensor
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 69 |
| Hoogte 2 [mm] | 72,4 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 156,6 |
| Breedte 2 [mm] | 155,3 |
| Dikte 1 [mm] | 18,6 |
| Dikte 2 [mm] | 18,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Zonder ingebouwde slijtagesensor
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 53,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 53,7 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 123,8 |
| Breedte 2 [mm] | 122,7 |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
| Dikte 2 [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO
| Breedte [mm] | 28 |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Diameter [mm] | 21 |
| Hoogte [mm] | 68 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10x1,25
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1,25 |
| Gewicht [kg] | 0,47 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 274 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 64 |
| Diameter 2 [mm] | 70,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,8 |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met extra geleidebouten, ATE, Zonder schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra geleidebouten |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, ATE
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | ATE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 24 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 151 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23288, 23287 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 375 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 15 |
| Aantal adapters | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,62 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 119,4 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 155 |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| Hoogte 2 [mm] | 65 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Dikte 2 [mm] | 19 |
| WVA-nummer | 24539, 24538 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
