Zoekresultaten "S6"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| MAPP code beschikbaar | |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
E9 90R-02A1259/1629, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Breedte [mm] | 156,3 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 74,0 |
| Controleteken | E9 90R-02A1259/1629 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 200 |
| Dikte 2 [mm] | 20,3 |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M27x1.5, Met twee terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | M27x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, GF-2, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A |
| API specificaties | SJ |
| ACEA specificaties | A1/B1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-30, SL, A5/B5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Hoek [°] | 36 |
| Buiten lengte [mm] | 768 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 758 |
| Breedte [mm] | 11,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 2 [mm] | 76 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,4 |
| Breedte 2 [mm] | 156,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23844 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474241, 1987474587, 1987474480, 1987474382, 1987474312, 1987474973, 1987474179, 1987474098, 1987473033, 1987473018 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 130 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 55,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20916 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474696, 1987474749, 1987474401 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
ECE-R90, Low-Metallic, Bosch, Met schroeven
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 137,1 |
| Dikte [mm] | 18,8 |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23599 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474311, 1987474380, 1987474432, 1987474241, 1987474179 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 22 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 100,1 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21463 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 2.0 TSi 616x583x22
| Buisdiameter van [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 22 |
| Netlengte [mm] | 616 |
| Netbreedte [mm] | 583 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS LINKS Verwarmd, Asfer.
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 5922838 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 154 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts
| Materiaal | Staal |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 40557 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, met moeren
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 335 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 74 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met schroef
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 158 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 151 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23288, 23287 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 20 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 70 |
| Hoogte 2 [mm] | 76 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23844, 23833, 23832 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
