Zoekresultaten "S40"
M14x1,5x11, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x11 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 774.460 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE CONNECT UPGRADE |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Capaciteit | 12V 52Ah |
| Koudstartstroom (EN tenzij anders aangegeven) | 470 EN |
| Afmetingen (LxBxHxTH) | 207x175x190x190 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Bodembevestiging | B13 |
| Netto gewicht | 12,4 kg |
| EAN | 8717545592892 |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd, Electrisch, M16x1,5, Opener
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
21,91 x 20, Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 4,86 |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 21,91 x 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 215 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met sleutel, Bajonett, blauw
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Kleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 154 |
| Breedte [mm] | 29 |
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 30889584, 30616824 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 117 |
| Lengte [mm] | 1114 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Let op technische data | |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1123 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 885 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1185 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1175 |
| Breedte [mm] | 10 |
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Dikte [mm] | 19,1 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 59,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,8 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,2 |
| Breedte 2 [mm] | 156,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23140 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474241, 1987474354, 1987474199 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, Lucas, 1 987 470 607
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 354 |
| Binnen breedte [mm] | 55,7 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, High carbon, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,8 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 158 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Thermoplastic
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 96 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
