Zoekresultaten "S22"
Silicoon, grijs
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 0,15 |
| Materiaal | Silicoon |
| Kortstondige hoogste temperatuur [°C] | 300 |
| Kleur | Grijs |
| Temperatuur van [°C] | -50 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 285 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Silicoon, grijs
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 0,3 |
| Materiaal | Silicoon |
| Kortstondige hoogste temperatuur [°C] | 300 |
| Kleur | Grijs |
| Temperatuur van [°C] | -50 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 285 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Bijgevoegde adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, U + U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 480 |
| Lengte 2 [mm] | 480 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte 1 [inch] | 19 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, U + U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte 1 [inch] | 21 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inductie sensor, Met kabel, zwart
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,031 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,047 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Klepsteeleind gehard, Klepsteel met nitraat verzien, Chroom Siliciumstaal
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Klepsteel met nitraat verzien |
| Lengte [mm] | 88,2 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26,10 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Klepsteel met nitraat verzien, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 89,2 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteel met nitraat verzien |
| Klepschijfdiameter [mm] | 22,60 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PL58
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL58 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 90 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Kopdiameter | 22 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Met deksel, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 9 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 70 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Grijs gietijzer |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder deksel, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Ribbenaantal | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 122,5 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 60 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Grijs gietijzer |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set, GL2304
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | GL2304 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, GL1884
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | GL1884 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
