Zoekresultaten "S210"
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, H1, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,69 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Dikte [mm] | 15,3 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 21919 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | FWI246, FWI227, FWI226 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geperforeerd/interne ventilatie, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 110 |
| Minimale dikte [mm] | 26,1 |
| Remschijftype | Geperforeerd/interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE - Xtra |
Interne ventilatie, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 110 |
| Minimale dikte [mm] | 29,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 371
| Nettogewicht [g] | 59 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Vervangen na [km] | 15000 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 220,0 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 371 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 55 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 31,4 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 64,3 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Nettogewicht [g] | 73 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 31,4 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 64,2 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, A 220 240 33 17, A 211 240 28 17, A 211 240 05 17
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Voor OE nummer | A 220 240 33 17, A 211 240 28 17, A 211 240 05 17, A 210 240 30 17, A 203 240 14 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 2.4 MT 97-00 640x492x34
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 492 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DROGER FLES All W.O. Bypass
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 132 |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met drukschakelaar |
| Hoogte 2 [mm] | 142 |
| Hoogte 1 [mm] | 172 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
BUMPER BEKLEDING 10/99+ +KOPLAMPSPROEIERS
| Inbouwplaats | Voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor sproeier |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
LUCHTGRILLE ONDER LINKS 10/99+
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 3029592 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., 97+ WIT Gat van Spatbord aanpassen, indien nodig
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 75 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23157 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
K16TT, 101-000-033AC, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-033AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, A0031599403, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | A0031599403 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1328 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2063 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2380 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder houder, Wisselaar, Wisselstroomdynamo
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
