Zoekresultaten "S20"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5x33, 13 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x33 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 877.840 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 14,9 |
| Binnendiameter [mm] | 7,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorzijde, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
Voor voertuigen zonder elektrische secundaire luchtpomp, voor motoren zonder uitlaatgasrecirculatie
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische secundaire luchtpomp |
| Motoruitvoering | Voor motoren zonder uitlaatgasrecirculatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, SP, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 88 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
Spark Sprin, SAE-Kontaktfeder, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering zaagtand
| Aansluittechniek | Spark Sprin, SAE-Kontaktfeder |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 1 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering zaagtand |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, Aansluituitvoering SAE
| Aansluittechniek | SAE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 4,35 |
| Lengte [mm] | 1960 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Ruitenwisserblad gebogen, Beugel wisserblad, T16
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Ruitenwisserblad gebogen, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Bijgevoegde adapter | T16 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 290 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL REAR |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M04, AGM accu, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 13 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Koudstartstroom EN (A) | 200 |
| Pooluitvoering | M04 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1279/0282, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo
| Boringafstand [mm] | 1,8 |
| Breedte [mm] | 119,5 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Hoogte [mm] | 71,7 |
| Controleteken | E9 90R-02A1279/0282 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0412.2, 24.8190-0410.2, 24.8190-0401.2, 13.0460-0269.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0258/0330, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 146,0 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Controleteken | E1 90R-02A0258/0330 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0410.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0258/0327, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas / TRW
| Aantal schroeven | 4 |
| Veerklemdiameter [mm] | 46 |
| Breedte [mm] | 188,0 |
| Dikte [mm] | 19,0 |
| Hoogte [mm] | 80,8 |
| Controleteken | E1 90R-02A0258/0327 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0410.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Eendelig, Geventileerd, Met schroeven, E1 90R-02C0115/1033
| Gatdiameter [mm] | 15,4 |
| Binnendiameter [mm] | 154,8 |
| Meerdelig | Eendelig |
| Minimale dikte [mm] | 21,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/1033 |
| Hoogte [mm] | 62,8 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 69,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 295,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Met schroeven, E1 90R-02C0115/0585, Gelegeerd/Gecarboniseerd
| Gatdiameter [mm] | 13,0 |
| Binnendiameter [mm] | 154,0 |
| Minimale dikte [mm] | 26,0 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/0585 |
| Hoogte [mm] | 46,5 |
| Verwerking | Gelegeerd/Gecarboniseerd |
| Centreringdiameter [mm] | 67,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 330,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 280 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 92,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 378 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 307 |
| Breedte 1 [mm] | 120 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
