Zoekresultaten "RD"
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 75 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 66 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 21 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,56 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,5 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23141, 23140 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 50,00 |
| Nettogewicht [g] | 229 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 491,5 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 409,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 4/5D. VOOR LINKS +Comfort 4Pin
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 2565262 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2565962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geventileerd
| Naafdoorsnee [mm] | 137 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 104 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stabilisatorstang, MM10X1.5 RHT
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | MM10X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 260410 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 495 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Aantal adapters | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 84 |
| Lengte [mm] | 99 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 149 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21653, 21652, 21651 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 200 |
| Gewicht [g] | 165 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Voor OE nummer | 61610039697 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, 5960K1, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960K1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1214016 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, TRW
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 31,8 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 334 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 57,0 |
| Diameter 2 [mm] | 63,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 82,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 14,6 |
| Hoogte [mm] | 47,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ATE, Kunststof
| Lengte [mm] | 13,3 |
| Diameter [mm] | 17,0 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
