×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "R232"
1694 Resultaten
×
Filter op
Zoek: R232×
Koelvloeistof Febi Bilstein 172018
G12++ (-35°C), lila
172018
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
€ 8,58
€ 5,41
Tijdelijk uitverkocht
Slijtage indicator Brembo A 00 274
Schijfremmen
A 00 274
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 95 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
€ 22,87
€ 12,80
Tijdelijk uitverkocht
Accu Exide EK700
AGM accu, B13
EK700
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 267,41
€ 221,95
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking set/kopset Reinz 02-11097-02
Rechts, 14-10970-01, Met klepseals
02-11097-02
| Inbouwplaats | Rechts |
| Enkel in combinatie met | 14-10970-01 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
€ 268,80
€ 298,37
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking set/kopset Reinz 02-11101-02
Links, 14-10970-01, Met klepseals
02-11101-02
| Inbouwplaats | Links |
| Enkel in combinatie met | 14-10970-01 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
€ 268,80
€ 298,37
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Reinz 08-10174-01
Met pakkingen, Zonder oliekuipafdichting
08-10174-01
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting |
€ 544,04
€ 386,27
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,21
€ 32,15
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Reinz 12-19306-01
FPM (Fluor-Kautschuk), rood/zwart
12-19306-01
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Kleurmarkering | Rood/zwart |
€ 12,26
€ 8,22
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopboutenset Reinz 14-20023-01
M12, Staal, Buiten veeltandig
14-20023-01
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 152,07
€ 104,93
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Reinz 61-11096-00
Metaal, 14-20023-01, Metaallagen pakking
61-11096-00
| Materiaal | Metaal |
| Enkel in combinatie met | 14-20023-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84 |
€ 94,20
€ 61,23
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Reinz 61-11097-00
Rechts, Metaal, 14-10970-01, Metaallagen pakking
61-11097-00
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Metaal |
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Enkel in combinatie met | 14-10970-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84 |
€ 108,83
€ 68,56
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Reinz 61-11101-00
Links, Metaal, 14-10970-01, Metaallagen pakking
61-11101-00
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Metaal |
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Enkel in combinatie met | 14-10970-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84 |
€ 98,92
€ 62,32
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 052.810
Links, Metaallagen pakking
052.810
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,7 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84,1 |
€ 111,28
€ 85,69
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 052.820
Rechts, Metaallagen pakking
052.820
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,7 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84,1 |
€ 111,28
€ 85,69
Tijdelijk uitverkocht
€ 329,60
€ 253,80
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopboutenset Elring 455.870
TX - E 14, M11x1,5x173, Buiten Torx
455.870
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x173 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
€ 85,06
€ 76,56
Tijdelijk uitverkocht
Carter pakking Elring 461.681
461.681 AFD 2018, Uithardend, Niet solventhoudend
461.681
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 461.681 AFD 2018 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 180 |
| Temperatuur van [°C] | -55 |
| Inhoud (ml) | 75 |
| Chemische eigenschappen | Uithardend, Niet solventhoudend |
| Lees de montagehandleiding | |
| Aanvullende informatie | AFD 2018 |
€ 38,03
€ 38,03
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 481.891
Metaallagen pakking
481.891
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 0,85 |
| Dikte [mm] | 0,85 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83,9 |
€ 93,69
€ 74,02
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,83
€ 18,49
Tijdelijk uitverkocht
Accu Exide EK600
AGM accu, B13
EK600
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 225,06
€ 189,05
Tijdelijk uitverkocht
Accu Exide EK800
B13
EK800
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 304,92
€ 256,13
Tijdelijk uitverkocht
Accu Exide EK950
EN, B13
EK950
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 336,38
€ 279,20
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bosch 0 001 147 406
M10x1.5, M10
0 001 147 406
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 27 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 45 |
| Bevestigingshoek [graden] | 27 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 27,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 60 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 248 |
€ 619,97
€ 526,97
Tijdelijk uitverkocht
Accu Bosch 0 092 S60 020
0 092 S60 020
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,70 |
€ 343,22
€ 343,22
Tijdelijk uitverkocht
Accu Bosch 0 092 S60 050
0 092 S60 050
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,17 |
€ 224,73
€ 224,73
Tijdelijk uitverkocht
Accu Bosch 0 092 S60 080
0 092 S60 080
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 9,98 |
€ 262,67
€ 262,67
Tijdelijk uitverkocht
Accu Bosch 0 092 S60 130
0 092 S60 130
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 13,61 |
€ 355,20
€ 355,20
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Spidan 36439
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
36439
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
€ 59,85
€ 21,55
Tijdelijk uitverkocht
