Zoekresultaten "R2"
M12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte buitendraad [mm] | 12 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1,6 |
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, ATE, 27-0555
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 62,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 67 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 157 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0555 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Aantal veren | 4 |
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 116,4 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 63,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 24077 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473586, 1987474667, 1987473070 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN 17, MB 226.52, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, MB 226.52 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Hoogte 1 [mm] | 62 |
| Hoogte 2 [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23145, 23144 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 48,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 53,1 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22231 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474470 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Hydraulic fluid ZH-M, MB 343.0, lichtbeige
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Hydraulic fluid ZH-M, MB 343.0 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lichtbeige |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Haaks
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Vorm | Haaks |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 3 |
Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 146 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
Zwart, Met pakking
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | LUCAS, GIRLING |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25x11, 14 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x11 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Beugel wisserblad
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 110 |
| Gewicht [g] | 67 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VCH20, IXEH22TT, P51R-18-110, Solid SAE, M12x1.25
| Alternatief artikel | VCH20, IXEH22TT |
| Brutogewicht [g] | 50 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | P51R-18-110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 280 |
| Lengte 2 [mm] | 280 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 35 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
15W-40, SN, CF, A3/B3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
