Zoekresultaten "R17"
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 16 |
| Lengte 2 [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 017.655 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Remvloeistof
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W16W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Dikte [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 362 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Diameter o-ring [mm] | 20,4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
Massief, Met schroeven, E1 90R-02C0248/0672, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,3 |
| Binnendiameter [mm] | 164,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,3 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0248/0672 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 290,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 61,8 |
| Dikte [mm] | 15,4 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21305 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474257, 1987474901, 1987474730, 1987474330, 1987474323, 1987474966, 1987474180, 1987474128, 1987473070, 1987473008 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schijfremmen
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 18 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 363 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1700 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Niet solventhoudend, Silicoon, Niet in de set inbegrepen, Verenigde Staten
| Temperatuurbereik tot [°C] | +320 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 200 |
| Chemische eigenschappen | Niet solventhoudend |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet in de set inbegrepen |
| Niet voor landenuitvoering | Verenigde Staten |
| Bundeltype | Cartridge |
| Aanvullende informatie | AJUSIL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoelverwarming, Secundaire luchtsysteem, Schuifdak, Ruitenwisserverwarming
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Stoelverwarming, Secundaire luchtsysteem, Schuifdak, Ruitenwisserverwarming, Mistlamp, Ventilator, motorkoeler, Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Park distance control, Comfortuitvoering |
| Stekkeruitvoering-ID | C |
| Schakelschema | S2 |
| Ohmse weertand [A] | 20 |
| Capacitieve belasting [A] | 20 |
| Inductieve spanning [A] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 44 665
| Voor OE nummer | 93191295, 9191181, 51755689, 3 44 665, 3 44 625, 3 44 503, 13270705 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 43 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Breedte 2 [mm] | 38 |
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 156, 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 64, 70 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Polyamid 6.6, Motorzijde, Druk gestuurd, Ontluchtingsklep
| Behuizingsmateriaal | Polyamid 6.6 |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Lengte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 53,0 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Werkwijze | Druk gestuurd |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 3 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 3,696 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
