Zoekresultaten "Porsche"
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter, Stuk
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435560 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628565 |
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 230 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 742, LAO 812
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Nettogewicht [g] | 186 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 248,0 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 742 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 812 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 397 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,3 |
| Hoogte [mm] | 92,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 520 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,40 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 3.2 FSi AT 720x477x36
| Buisdiameter [mm] | 22,1 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 38,5 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 38,5 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 36 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 477 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) 3.0 TDi 287x292x50 Links
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 66 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 66 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Inbouwplaats | Links |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 287 |
| Netbreedte [mm] | 292 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L 13+ Led
| Inbouwplaats | Midden, rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS 08+ ULO
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7431926 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Ulo |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 650 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 213 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 7,2 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, groen
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 164 420 07 20
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 164 420 07 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20011 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IXU22FTT, Solid SAE, M12x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IXU22FTT |
| Brutogewicht [g] | 85 |
| Gewicht [g] | 82 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IK20TT, 90919-01178, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01178 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
