Zoekresultaten "P3"
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 111 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 181 |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Aantal | 1 |
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte (inch) | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 983601H300, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 161 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Voor OE nummer | 983601H300 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 830 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, Renault RN0700
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, Renault RN0700, VW 502.00, Renault RN0710, MB 229.5, MB 229.3, VW 505.00 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Materiaal | Silicoon |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, OPEL OV 040 1547-D40, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-S2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 983602W100, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 157 |
| Gewicht [g] | 122 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Voor OE nummer | 983602W100 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met schroeven, Met anti-kreukplaat
| Aantal veren | 8 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 115,9 |
| Dikte [mm] | 16,9 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23557 |
VW 505 00, VW 502 00, 5W-30, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, OPEL OV 040 1547-D40, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-S2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Poolvolgorde | 1 |
| 0005 | B00 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW VWC 53034, 5W-30, OV 040 1547 - G30, GF-6A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53034, OV 040 1547 - G30, Ford WSS-M2C961-A1, Chrysler MS 13340 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 Gen2 |
| API specificaties | SP |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3, Fles
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos2™ superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
