Zoekresultaten "SAAB"
Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 97 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 92 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 21 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Hoogte 1 [mm] | 70 |
| Hoogte 2 [mm] | 71 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 157 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24155, 23738 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 95 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hete draad luchtmassa sensor, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete draad luchtmassa sensor |
| Voor OE nummer | 93179927 |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Recht, M14X1.5, M12X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Lengte 2 [mm] | 20 |
| Lengte 1 [mm] | 125 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 225, 360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 62 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 03 44 537 S2, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 03 44 537 S2 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000
| Specificatie | ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000, VOLKSWAGEN TL 52 146, OPEL B 040 0070, MAN M 3289, GM B 040 0070, FIAT 9.55550-AG3, BMW 81 22 9 407 758 |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/4, P21/4W, Blisterverpaking, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Geschroefd, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
Met sleutel, Bajonett, blauw
| Binnendiameter [mm] | 58,5 |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Kleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
