Zoekresultaten "S80"
Aluminium
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 90 |
| Netbreedte [mm] | 90 |
| Netdiepte [mm] | 54 |
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 44,8 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood
| Lengte vanaf greeprand tot max.-markering [mm] | 481 |
| Lengte vanaf greeprand tot min.-markering [mm] | 505 |
| Kleur | Rood |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52 |
| Lengte [mm] | 184 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M12 x 1,75, Vooras rechts, met moeren
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M12 x 1,75 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 40567 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 52 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen |
Aanvoerleiding
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 0379.68 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 802 332, grijs
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1 802 332 |
| Kleur | Grijs |
Brons
| Lengte [mm] | 36,5 |
| Materiaal | Brons |
| Binnendiameter [mm] | 7,98 |
| Buitendiameter [mm] | 12,06 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 204 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 23349 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1125 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 150 |
| Breedte 2 [mm] | 149 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23999, 23935 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TRW
| Breedte [mm] | 25 |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 178 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
-, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 51 |
| Gewicht [g] | 48 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 30751806 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ATE, E9 90R - 01705/004, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, PFK302
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01705/004 |
| Hoogte 1 [mm] | 78,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 71,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 156,4 |
| Breedte 2 [mm] | 155,4 |
| Dikte 1 [mm] | 19,2 |
| Dikte 2 [mm] | 20 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PFK302 |
Vooras rechts, Vooras links, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 299 |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22,8 |
| Dikte [mm] | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 137 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 141 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
