Zoekresultaten "S6"
3/4 x 16, Opschroeffilter, 90915YZZJ4
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 71,4 |
| Lengte [mm] | 87,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 90915YZZJ4 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R 01107/054, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Breedte [mm] | 156,4 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 74,2 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R 01107/054 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 210 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Haaks, M14X1.5, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 2 [mm] | 22 |
| Lengte 1 [mm] | 98 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Haaks |
| Diameter 1 [mm] | 14,6 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
Driehoeksdraagarm, Zonder fuseekogel, met rubberlager, VV-BJ-0893
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 46,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel, met rubberlager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | VV-BJ-0893 |
| Artikelnummer paar | VV-WP-0360 |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Vooras rechts, Vooras links, 77 01 469 231, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 77 01 469 231 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras links
| Materiaal | Staal |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 40558 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Staal, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Sleutelwijdte | 5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, 16 114 256 80, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 25,5 |
| Voor OE nummer | 16 114 256 80 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Hoogte 1 [mm] | 49 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Breedte 1 [mm] | 106,2 |
| Dikte 1 [mm] | 16,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met extra geleidebouten, ATE, Zonder schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra geleidebouten |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471598 |
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 88 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, 1-massa elektrode
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 127 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 630 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 156,5 |
| Dikte [mm] | 18,1 |
| Hoogte [mm] | 52,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21190 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474173, 1987474936, 1987474930, 1987474929, 1987474928, 1987474923, 1987474909, 1987474908, 1987474907, 1987474604, 1987474586, 1987474580, 1987474578, 1987474393, 1987474241, 1987474210, 1987474179, 1987474972, 1987474126 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Rubber, Kruiskoppeling
| Hoogte [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Materiaal | Rubber |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 25 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 77 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
