Zoekresultaten "S40"
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET11P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 32 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 36 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 45 |
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
| Lengte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 60,2 |
| Artikelnummer paar | 270975 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, LUCAS/TRW
| Hoogte 1 [mm] | 74,8 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Breedte 1 [mm] | 109,5 |
| Dikte 1 [mm] | 20,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 78 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Breedte 1 [mm] | 130 |
| Dikte 1 [mm] | 17,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Gestekt
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Zuigerdiameter [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Rubber
| Aantal afdichtingen | 3 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal pakking | Rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermoplastic
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 91 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 52 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, 27-0553
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0553 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, ATE, 27-0555
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 62,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 67 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 157 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0555 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links
| Buitendiameter 2 [mm] | M14x1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | 96-00697-1 |
| Gewicht [kg] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Koppelstang, M10x1,25
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 102 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1,25 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,4 |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 360 |
| Lengte 2 [mm] | 533 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK081, MK244 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13457 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
