Zoekresultaten "S20"
Filter insert
| Lengte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Vaste remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Vaste remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 82-0545 |
| Binnen breedte [mm] | 44 |
| Zuigerdiameter [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, Vooras links en rechts
| Binnendraad 1 [mm] | M12x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 75 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Gewicht [kg] | 0,36 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5, Driehoeksdraagarm, Achter, Onder
| Buitendiameter 2 [mm] | M14x1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 343,7 |
| Artikelnummer paar | 95-00877-2 |
| Gewicht [kg] | 2,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 413, LAO 413
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,20 |
| Nettogewicht [g] | 415 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,9 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 284 |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 413 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 413 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 34,30 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Hoogte [mm] | 337,9 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 119,8 |
| Binnendiameter1 [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 60-870-001 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1,25 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Componentennummer | BSG 60-870-004 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, SN, CF, A3/B3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, E1 90R-02C0248/0672, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,3 |
| Binnendiameter [mm] | 164,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,3 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0248/0672 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 290,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,2 |
| Totale lengte [mm] | 130,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 129 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 765 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986505 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 450 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 2030 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1700 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
