Zoekresultaten "S2"
3/4 - 16 UNF, Opschroeffilter, 5281090AB
| Binnendraad [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| Inbouwdiameter [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 5281090AB |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E1 90R 01024/067, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 140,2 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E1 90R 01024/067 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
611 200 06 15, Met behuizing, Met pakking, met temperatuurschakelaar
| Dikte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 130 |
| Lengte [mm] | 250 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Voor OE nummer | 611 200 06 15 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met temperatuurschakelaar |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 92 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 125 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 264 |
| Breedte [mm] | 284 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spark Spring, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
JIS, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 35 |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 187 |
| Koudstartstroom EN (A) | 240 |
| Pooluitvoering | JIS |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, CU 2897, FP 2897
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2897 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2897 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Buitenspiegel rechts, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 6043064 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, A17, Met spoiler
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Passende adapter | A17 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, Chrysler MS 11106, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 86,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 91 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2115 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IP5K4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Aantal [l/h] | 1400 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 61,8 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 58,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21197 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474180, 1987474730, 1987474257, 1987474901, 1987474128, 1987474101, 1987474100 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
