Zoekresultaten "P2"
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 61 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Versie | Bi-Hex |
Achteras rechts, Vooras rechts, Achteras links, Vooras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Vooras rechts, Achteras links, Vooras links |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 37 |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 340 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 425 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACEA Light Duty C2, PSA B71 2312, PSA B71 2302, FIAT 9.55535-GS1
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312, PSA B71 2302, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
