Zoekresultaten "P1"
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 220 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 30,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 833 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 188 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
Opschroeffilter, M36x1.5mm, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
Hete lucht film massa sensor, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstandstype | Hete lucht film massa sensor |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 64 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal contacten | 7 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, 27-0553
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0553 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 700 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 28 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Polyester, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1453 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 210 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 62,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,3 |
| Hoogte [mm] | 66,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
BSG 99-875-005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 48 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Componentennummer | BSG 99-875-005 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met extra filter voor ontluchting nokkenasontluchting, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 351 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra filter voor ontluchting nokkenasontluchting |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 117 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25098, 25097, 25096 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spark Spring, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Lengte incl. stekker [cm] | 18 |
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
