Zoekresultaten "P-35"
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, E190R-02C0176/0693, Gelakt, zwart
| Gatdiameter 2 [mm] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E190R-02C0176/0693 |
| Hoogte [mm] | 36,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 356 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TRW, E1 90R 01024/059, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 119,3 |
| Dikte [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 69,6 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E1 90R 01024/059 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 393 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Binnen, Voor, Onder, Vooras rechts
| Lengte [mm] | 56 |
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter [mm] | 55,3 |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, JTC1228
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | JTC1228 |
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Plaatstaal, JTC1235
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | JTC1235 |
Driehoeksdraagarm, Met toebehoren, JTC312
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC312 |
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder, Plaatstaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 11-16 050 0052 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 143,5 |
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubberlager
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 93 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 182 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 17501 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 182 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 17500 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 13/16"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 523 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter o-ring [mm] | 76,0 |
| Diameter 2 [mm] | 90,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
| Schroefdraadmaat | 13/16"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 465 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 96,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 389 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 249 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 312 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,4 |
| Hoogte [mm] | 94,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 615 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 142,4 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 22,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 72,0 |
| Hoogte [mm] | 79,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 31,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 63,5 |
| Hoogte [mm] | 74,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 63 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
