Zoekresultaten "P-334"
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21 |
Electrisch, Vooras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 1,45 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BOSCH |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 216 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24764 |
Vooras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Gewicht [kg] | 1,18 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 130 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21920 |
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 88 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 46,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21861 |
ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TEVES, Zonder anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 56 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 53,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TEVES |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20010 |
Regelsonde, MHK100940, MHK100920, Uitlaatbocht
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | MHK100940, MHK100920 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
ECE-R90, Low-Metallic, Met veer, Lucas-Girling
| Aantal veren | 4 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| WVA-nummer | 21010 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474354 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
ECE-R90, Low-Metallic, Lucas-Girling, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 104 |
| Dikte [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474051, 1987474137, 1987474042 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 55,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 50,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 20010 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474010 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 310 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 310 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 545 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 770 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,27 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 109,9 |
| Dikte [mm] | 18,1 |
| Hoogte [mm] | 67,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21217 |
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,74 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,72 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN12YC |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN2C |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131003
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Wit, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1900 |
| Aantal leidingen | 4 |
Met klemmen
| Hoogte 1 [mm] | 72,7 |
| Breedte 1 [mm] | 130,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
Achteras, met klemmen
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte 1 [mm] | 47,1 |
| Breedte 1 [mm] | 87,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
