Zoekresultaten "P-134"
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0AM 911 021 EX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Voor OE nummer | 0AM 911 021 EX |
| Aantal tanden | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
02E 911 024 CX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Voor OE nummer | 02E 911 024 CX |
| Aantal tanden | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, MM14x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM14x1,5R |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 296 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, PREMIUM, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 116,6 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 42,7 |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R - 01120/2575, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R - 01120/2575 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
| Productiedatum tot | 03.2011 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Na katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
L 40, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,94 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aantal tanden 2 | 9 |
| Aantal tanden 1 | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Voor zware omstandigheden, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 2,65 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 180 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 69,4 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor zware omstandigheden, Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 22593 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Low-Metallic
| Breedte [mm] | 129,9 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 81,5 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474402, 1987474432 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
