Zoekresultaten "N9"
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 152083J400XX
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 61,5 |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 152083J400XX |
| Buitendiameter [mm] | 65,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400, 017.736 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Doorsnedevorm | C-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 144,8 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, M10x1,25
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,85 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21769, 21768, 21363 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 150 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21769, 21768, 21363 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, Staal, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Sleutelwijdte | 5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 630 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 25 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 0,977 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 1.6 FSi
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal groeven | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Beugel wisserblad
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 247 |
| Gewicht [g] | 204 |
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Voor OE nummer | 8522248080 |
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Staal, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Sleutelwijdte | 5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met plunjerclip
| Breedte [mm] | 156,5 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 64,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21576 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474309, 1987474638, 1987474626, 1987474969, 1987473588, 1987473007 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Rubber, Kruiskoppeling
| Hoogte [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Materiaal | Rubber |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 25 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 77 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,8 |
| Gewicht [kg] | 3,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 374 |
| Lengte 2 [mm] | 552 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK170, MK378 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Let op de serviceinformatie | |
| Gewicht [g] | 120 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
