Zoekresultaten "N5"
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met borgplaat, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgplaat, met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 220 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Duelpomp |
Voor thermoschakelaar, Koper, A-vormig
| Afmetingen in acht nemen | |
| Schakelaar | Voor thermoschakelaar |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiaal | Koper |
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Dikte [mm] | 2 |
Afvoerzijde, 0249.A3
| Artikelnummer paar | 18605 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Voor OE nummer | 0249.A3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 858 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1437 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1735 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 17 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 65 |
| Hoogte 2 [mm] | 68 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24214, 24213, 23720 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs gietijzer, TRW
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Voor fabrikant | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13,6, Geventileerd, E190R-02C0185/0603, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 13,6 |
| Minimale dikte [mm] | 18,5 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E190R-02C0185/0603 |
| Hoogte [mm] | 27,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 266 |
BENDIX, E1 90R 01024/004, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E1 90R 01024/004 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
BENDIX, E9 90R-02.7047
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E9 90R-02.7047 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 40 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 48 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Koppelstang, Metaal
| Nettogewicht [kg] | 0,51 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Materiaal | Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Buiten, rechts, Onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, rechts, Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 3640 37, 3640 30, 3521 E3, 3521 78, 3521 A1, 3521 A3, 3521 99 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | JTC301 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, 1x M10x1.0, LUCAS/TRW, 52949X
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 52949X |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Flensdiameter [mm] | 40,5 |
| Schroefdraadmaat | M24x1.5 |
| Sleutelwijdte | 35 |
| Hoogte [mm] | 14 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor, Oranje
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2 |
| Hoogte [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
