Zoekresultaten "8 580"
64 11 6 929 540
| Voor OE nummer | 64 11 6 929 540 |
| Aantal contacten | 5, 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 103 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Half hybride, Incl. spanrol
| Geschikt voor motor | Half hybride |
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ontluchtingsboring, Zonder pakking, 1.880.851K, 1.880.851
| Openingstemperatuur | 87 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsboring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor artikelnummer | 1.880.851K, 1.880.830K, 1.880.827K, 1.880.763K, 1.880.762K |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ontluchtingsboring, Zonder pakking, 580 851K, 580 851
| Openingstemperatuur | 87 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsboring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor artikelnummer | 580 851K, 580 830K, 580 827K, 580 763K, 580 762K |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 232 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Componentennummer | 66154, 66153, 66152 |
| Productienummer | 084251 |
| Compressiehoogte [mm] | 47,23 |
| Komdiameter [mm] | 47,5 |
| Boutlengte [mm] | 64 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,3 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,046 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 73,00 |
| Gatdiameter [mm] | 84,50 |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 47,00 |
| Komdiameter [mm] | 47,50 |
| Boutlengte [mm] | 64 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 0,764 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
Metaal, Metaallagen pakking
| Materiaal | Metaal |
| Dikte [mm] | 1,43 |
| Aantal gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Metaallagen pakking
| Materiaal | Metaal |
| Dikte [mm] | 1,53 |
| Aantal gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Metaallagen pakking
| Materiaal | Metaal |
| Dikte [mm] | 1,63 |
| Aantal gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0 |
| Aantal tanden | 15 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
8 60 471, 8 60 262
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met aansluitonderdelen, in de brandstoftank, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00 231LKZ CR GOE13, 1.5mm 006 IFU P F12, 1.5mm 001 GDC ST
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2.00 231LKZ CR GOE13, 1.5mm 006 IFU P F12, 1.5mm 001 GDC ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep, SI 0096
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Technisch informatienummer | SI 0096 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netlengte [mm] | 114 |
| Netbreedte [mm] | 50, 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
