Zoekresultaten "721 203 001"
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 110 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,2 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 20 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 85 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 77 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M12x1.5mm, M14x1.5mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81 |
| Buitendraad 2 [mm] | 74 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager, zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 721 069 |
| Aantal per as | 2 |
Zonder houder, zwart/grijs, IP54, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, High-end schakelaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte [A] | 75 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Volume [l] | 0,4 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Binnendiameter1 [mm] | 77 |
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Pijpfilter, M12x1,5, M14x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 265 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,60 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74,5 |
| Hoogte [mm] | 147,0 |
| Schroefdraad ingang | M12x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1,5 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
