Zoekresultaten "721 198 001"
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 263 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
24,3 x 20,13, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager
| Gewicht [kg] | 5,86 |
| Voorspankracht [N] | 4900 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 24,3 x 20,13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 210 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20922 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,32 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20011 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 272 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20011 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20011 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Met afdichtring, Met filter, Met olie, Met olieaftapschroef
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olie, Met olieaftapschroef |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Onderhoudsinterval [jaar] | 1 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
V25-0101, V25-0439, V25-31-1075-1, V25-0141
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bevat artikelnummer | V25-0101, V25-0439, V25-31-1075-1, V25-0141 |
