Zoekresultaten "721 162 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Wielzijde, Rubber
| Gewicht [g] | 79 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Materiaal | Rubber |
Wielzijde, Rubber
| Gewicht [g] | 223 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Voor OE nummer | 93176745 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Materiaal | Rubber |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Met afdichtring, Met filter, Met olie, Met olieaftapschroef
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olie, Met olieaftapschroef |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Onderhoudsinterval [jaar] | 1 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
