Zoekresultaten "701 101 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Aansluituitvoering M4, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 90,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
M10x1,0, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
Interne ventilatie, Met schroeven
| Draaimoment [Nm] | 110 |
| Minimale dikte [mm] | 19,8 |
| Diameter [mm] | 262 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 61 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 262 |
Interne ventilatie, Met schroeven, High carbon
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Minimale dikte [mm] | 21,8 |
| Diameter [mm] | 280 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 61 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Verwerking | High carbon |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 21,8 |
| Diameter [mm] | 280 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 21,8 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 21,8 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 21,8 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
D-Power 18
| Werkspanning (V) | 11 |
| Type | D-Power 18 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
