Zoekresultaten "701 093 001"
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
Met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 69,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 16,5 |
M12X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M18X1,5, M5
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 87,9 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
FKS02031, 1225/932, Met automatische bijstelling
| Voor fabrikantnummer | FKS02031 |
| Lengte 1/2 [mm] | 1225/932 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
83.653AS, GENUINE
| Alternatief artikel | 83.653AS |
| Voor OE nummer | 093161069 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 83.653 |
OE EQUIVALENT, 83.653AS
| Alternatief artikel | 83.653 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 83.653AS |
Zak, Met automatische bijstelling
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Verpakkingslengte [cm] | 40 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,555 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Lengte 1 [mm] | 1252 |
| Lengte 2 [mm] | 943 |
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 908 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
687/230, voor voertuigen met stuur links, Met manuele bijstelling
| Lengte 1/2 [mm] | 687/230 |
| Lengte [mm] | 1287 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Afstelling | Met manuele bijstelling |
1225/932, voor voertuigen met stuur links, Met automatische bijstelling
| Lengte 1/2 [mm] | 1225/932 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
Vooras, Met kogellager
| Gewicht [g] | 1379 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4153220184 |
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | SNR |
Vooras, Met kogellager, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1311 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
Vooras, Zonder lager
| Gewicht [g] | 913 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Aantal per as | 2 |
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
1252/943, Met automatische bijstelling
| Lengte 1/2 [mm] | 1252/943 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
Met manuele bijstelling
| Afstelling | Met manuele bijstelling |
| Lengte 1 [mm] | 1287 |
| Lengte 2 [mm] | 917 |
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
