Zoekresultaten "701 070 001"
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Nettogewicht [g] | 358 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| Gewicht [kg] | 2,16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 50 |
| Diameter [mm] | 290 |
| Gewicht [kg] | 3,43 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 140 |
| Diameter [mm] | 380 |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 43,5 |
| Gewicht [kg] | 1,200 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
L29364
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 43,5 |
| Gewicht [kg] | 1,210 |
| Artikelnummer paar | L29364 |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Grijs gietijzer, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 3,92 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remsysteem | Lucas |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Grijs gietijzer, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 4,45 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 29 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remsysteem | Lucas |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Met behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Vooras rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 49400947 |
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 49399704 |
Vooras rechts, Met toebehoren, JRA241, M14x1,5
| Let op technische data | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 340 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JRA241 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
Binnen
| Alternatieve reparatieset | 56006800 |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Voor OE nummer | 11121738382 |
Voor voertuigen zonder airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Voor voertuigen met airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Voor voertuigen met airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 126 |
| Diameter [mm] | 383 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Toerental vanaf [1/min] | 2000 |
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Diameter [mm] | 300 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Toerental tot [1/min] | 2480 |
| Toerental vanaf [1/min] | 2080 |
Met pakking, Met sensor
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
Generatorregelaar negatief regelend
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
