Zoekresultaten "701 026 001"
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
T20TT, Removable SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | T20TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter, BSG 75-140-004, OCS 1
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Behuizing diameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 75-140-004 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Nettogewicht [g] | 17 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 143,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 106 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 48 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Nettogewicht [g] | 17 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 143,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 51 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 48 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 68 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 126,2 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Zonder wiellager, zonder montage-/bevestigingsmateriaal
| Aantal gaten | 5 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 61, 45 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder montage-/bevestigingsmateriaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 61 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden | 126 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Aantal riemen | 1 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aantal rollen | 2 |
| Diameter spanrol [mm] | 66 |
| Diameter van de ombuig-/geleiderollen [mm] | 54 |
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 49 |
| Diameter 1 [mm] | 45,5 |
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 100,8 |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 K-6 DU |
Wit, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Nettogewicht [g] | 358 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
