Zoekresultaten "701 014 001"
Rubbermetaallager, Links voor
| Gewicht [kg] | 0,314 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Versnellingsbak zijde
| Gewicht [kg] | 0,313 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter, BSG 75-140-004, OCS 1
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Behuizing diameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 75-140-004 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 106 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 48 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 48 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 68 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 126,2 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 31293659 |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
22 77 014 54R, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 22 77 014 54R |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
Rubbermetaallager, Links, Rubber/Metaal, 82 00 297 939
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 82 00 297 939 |
| Let op de serviceinformatie |
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verdelerspoel, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Verdelerspoel |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Rubbermetaallager, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter
| Aantal contacten | 3 |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 235 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Kunststof, Met pal
| Breedte [mm] | 29 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
Voor voertuigen met stroomverdeler, rechthoekig, voor volledig elektronische ontsteking
| Hoogte [mm] | 78 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 49 |
| Diameter 1 [mm] | 45,5 |
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 100,8 |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 K-6 DU |
Wit, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
