Zoekresultaten "700 811 001"
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-5 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Stelelement, koplamphoogteregeling, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Inbouwplaats | Stelelement, koplamphoogteregeling |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 6 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Fijnfilter, M20 X 1.5 INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5 INT |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54,1 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 56,5 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 116,33 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Zak, M 10X1, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 40 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,079 |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
Zak, M 10X1, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 1,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,5 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,072 |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
Zak, M 10X1, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 1,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,081 |
| Lengte [mm] | 410 |
| Lengte 1 [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 240 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
