Zoekresultaten "700 802 001"
6PK, Met montagehandleiding, Incl schroefset, Ontkoppeld
| Type | 6PK |
| Ribbenaantal | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Incl schroefset, Ontkoppeld |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met schroef
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 40, 29 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 57, 31 |
| Buitendiameter [mm] | 152, 166 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 33 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 92 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 29, 40 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 57, 31 |
| Buitendiameter [mm] | 152, 166 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7PK
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 44 |
| Type | 7PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 166, 152 |
WF20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | WF20TT |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807656724 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF22, ZB9000065U, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | ZB9000065U |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten geventileerd, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Remschijftype | Buiten geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 43,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten geventileerd, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Remschijftype | Buiten geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 43,9 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Voor OE nummer | 8200802664 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 146 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 188 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
