Zoekresultaten "700 790 001"
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras, PU (Polyurethaan), rood
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Gewicht [kg] | 0,05 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 42 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Kleur | Rood |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Binnen, PU (Polyurethaan), rood
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Gewicht [kg] | 0,056 |
| Inbouwplaats | Vooras, Binnen |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Diameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Kleur | Rood |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rechts, Vooras
| Gewicht [kg] | 0 |
| Totale lengte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Links, rechts, Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 46,8 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met montagehandleiding, Incl schroefset
| Type | 6PK |
| Ribbenaantal | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 155,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Incl schroefset |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5L40E, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Met pakking, Met schroeven
| Type versnellingsbak | 5L40E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal gaten voor montage | 20 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras, Rubberlager
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 7700785788 |
| Lengte [mm] | 44 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 21,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuimstof, Aluminium
| Materiaal pakking | Schuimstof |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 234 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
Gekerft, Binnen, Vooras rechts
| Aantal per as | 2 |
| Vorm | Gekerft |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 7700 785 788 |
| Per twee vervangen |
Tandriemschijf, Met trillingsdemper, Ontkoppeld
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven | 6 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
| Uitv.met handbak | |
| Alu.behuizing met kunststof tanks |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54,1 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 56,5 |
Fijnfilter, Filter insert, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,4 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 116,33 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
