Zoekresultaten "700 741 001"
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 399 |
| Breedte [mm] | 318 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 8200651163 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
954/667, Met manuele bijstelling
| Lengte 1/2 [mm] | 954/667 |
| Afstelling | Met manuele bijstelling |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CE, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Met kleppen
| Draaimoment [Nm] | 0 |
| Controleteken | CE |
| Kenletter | 3002 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met schroef |
| Toegestane maximale snelheid | 210 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Rubber met kopervlechtwerk |
| Ventielkleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Monteerwijze | Gestekt |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastische Polyester-Elastomere, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 176 |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 64 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Thermoplastic, Vooras rechts, Vooras links
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
