Zoekresultaten "700 179 001"
Driehoeksdraagarm, Rubbermetaallager, Met toebehoren, JTC405
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC405 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint+POM Plate, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+POM Plate |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 6171 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Zonder thermostaat, Zonder sensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat, Zonder sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, grijs
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 770010117 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met bevestigingsmatriaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 700 319 |
Achteras rechts, Achteras links, Met zekerheidsring
| Complete set | |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring, Met moer, Met vetkap |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54,1 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 56,5 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 116,33 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
J9420000, J9470000
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9420000, J9470000 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
