Zoekresultaten "700 103 001"
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Ribbenaantal | 5 |
| Diameter [mm] | 151 |
| Breedte [mm] | 24,5 |
| Buitendiameter [mm] | 151 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5PK
| Ribbenaantal | 4 |
| Dikte [mm] | 36 |
| Type | 5PK |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Breedte [mm] | 29 |
| Materiaal | Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Bovenaan, rechts, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7701 472 735, 7701 047 812, TRW, Met toebehoren
| Let op technische data | |
| Voor OE nummer | 7701 472 735, 7701 047 812 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 294 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Kunststof, Zonder sensor, ZA3007.4.1
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Diameter hydrauliekaansluiting [mm] | 13,3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA3007.4.1 |
| Gatdiameter [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras links, met borgmoer, ADN187203
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | ADN187203 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Bovenaan, rechts, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
M10x1,25, M14x1,5, Met bevestigingsmatriaal, JTE1012
| Lengte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Artikelnummer paar | JTE1012 |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, FM14X1,5R, MM10X1,25R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,25R |
| Artikelnummer paar | 5831 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Rechts achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
Kunststof, Met pal
| Breedte [mm] | 29 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
Zonder kabel, rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Vooras links, M 14 x 1,5, M 10 x 1,25, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 90 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Artikelnummer paar | 700 104 |
Vooras links, M 16 x 1,5, M 10 x 1,5, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 110 |
| Binnendraad [mm] | M 16 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Artikelnummer paar | 304 551 |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 K-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1100 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
