Zoekresultaten "7-422"
Koper
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Roze, groen, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Roze, groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, Met lamphouder, ADR/GGVS getest, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtschijfkleur | Transparent, rood, wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met contourlicht |
| Lamptype | T4W |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Bovenaan, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, groen, 1.880.733
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Voor artikelnummer | 1.880.733, 1.880.732, 1.880.606 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 7,52 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Lengte [mm] | 14,5 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Rubber, O-vorm
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Vorm | O-vorm |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
