Zoekresultaten "7-322"
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
Gemoffeld, Vooras links, met uitwendige ABS-ring
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 620 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 38 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Aandrijfas | Met uitwendige ABS-ring |
| Diameter o-ring [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IEC 62196-2, Laderkoppeling type 2
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Fases | 2 |
| Spanning (Volt) | 400 |
| DIN / ISO | IEC 62196-2 |
| Max laadstroom [A] | 32 |
| Type stekker | Laderkoppeling type 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | 66 |
| Kabellengte [m] | 5 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 505.550, 036.400, 017.736, 505.540 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Doorsnedevorm | C-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 72,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 56 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 82, 99 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 24,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 67,0 |
| Hoogte [mm] | 69,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter, 90915YZZJ4
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 71,4 |
| Lengte [mm] | 87,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 90915YZZJ4 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 334 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 57,0 |
| Diameter 2 [mm] | 63,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 82,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, met afdichtringen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 191 945 515 B, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 191 945 515 B |
| Behuizingskleur | Zwart |
M20 x 1,5, Opschroeffilter, By-pass
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630035505 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Technisch informatienummer | By-pass |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 41,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 74,0 |
| Hoogte [mm] | 77,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 22 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 76 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 90 |
Filter insert, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Lengte [mm] | 167 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
