Zoekresultaten "12127"
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliekoeler, Met filter, M10, Watergekoeld
| Ribbenaantal | 16 |
| Netlengte [mm] | 94 |
| Netbreedte [mm] | 63 |
| Netdiepte [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Versie | M10 |
| Type koeling | Watergekoeld |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliekoeler, Met filter, M8, Watergekoeld
| Ribbenaantal | 16 |
| Netlengte [mm] | 94 |
| Netbreedte [mm] | 63 |
| Netdiepte [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Versie | M8 |
| Type koeling | Watergekoeld |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld, Met afdichtring
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netlengte [mm] | 95 |
| Netbreedte [mm] | 62 |
| Netdiepte [mm] | 55 |
| Ribbenaantal | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting
| Gewicht [kg] | 2 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Aantal schakels | 112 |
| Kettingtype | Gesloten ketting |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Aluminium
| Voor OE nummer | 1405017 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 94 |
| Netbreedte [mm] | 62 |
| Netdiepte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Aluminium
| Voor OE nummer | 1405017 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 94 |
| Netbreedte [mm] | 62 |
| Netdiepte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hoekig, Aluminium, voor voertuigen met Keyless-Entry/Go-System
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Basis materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Keyless-Entry/Go-System |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M10x1,00, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,00 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,8 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1061 |
| Voor OE nummer | 1846136 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [mm] | 643 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M10 x 1,0, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Nettogewicht [g] | 123 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 182,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met deksel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 123 |
| Netdiepte [mm] | 138 |
| Ribbenaantal | 16 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Netlengte [mm] | 117 |
| Netbreedte [mm] | 124 |
| Netdiepte [mm] | 96 |
| Ribbenaantal | 15 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Met pakkingen, Zonder sensor, Zonder onderdruk-Bypass
| Lengte [mm] | 334 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Zonder onderdruk-Bypass |
| Breedte [mm] | 132 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-2 HLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-69, ASTM D 6158 HM, AFNOR NF E 48-603 HM |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Bol-vormig, Te verwarmen
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 30-506-001
| Breedte [mm] | 94 |
| Diepte [mm] | 127 |
| Componentennummer | BSG 30-506-001 |
| Lengte [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
