Zoekresultaten "12 41 7 823 700"
02E 911 024 CX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Voor OE nummer | 02E 911 024 CX |
| Aantal tanden | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 69,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12 41 7 823 700, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 12 41 7 823 700 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Nieuw onderdeel |
12 41 8 506 657, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 12 41 8 506 657 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Nieuw onderdeel |
30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, rechts
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 51 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 5 |
| Bevestigingshoek [graden] | 51 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 5,15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 201 |
Voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,26 |
| Positie / graad | 69 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10, 11 |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
Voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Positie / graad | 69 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 45 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 0 |
| Bevestigingshoek [graden] | 45 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 5,15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 241 |
Voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,314 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
30 (M8), Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 18,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bekopening [graden] | 0 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 5,15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 241 |
| Buitendiameter [mm] | 14,0 |
| Binnendiameter [mm] | 10,11 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bekopening [graden] | 0 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 5,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 241 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
036 911 023 SX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 036 911 023 SX |
| Aantal tanden | 9 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Diameter [mm] | 69 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 12418570238 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 5,00 |
| Lengte [mm] | 240,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11, 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 6,00 |
| Lengte [mm] | 236,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 12418581097 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Voor OE nummer | 0001148508 |
| Aantal tanden | 11 |
